Tokatspor maçı hazırlıklarımız başladı
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grupta 35. hafta karşılaşmasında Tokatspor’u konuk edecek takımımız hazırlıklarına başladı.
Konya Büyükşehir Belediyesi Kayacık Tesisleri’mizde yapılan antrenman öncesi teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur futbolcularımızla bir süre toplantı yaptı.
Spor Toto 2. Futbol Ligi beyaz grupta 34. haftayı fisktür gereği maç yapmadan geçiren takımımız, teknik heyetimiz tarafından verilen izinin ardından ilk çalışmasını yaparken, antrenmanda futbolcularımız koşu ve ısınma hareketlerinin ardından kondisyona yönelik çalışmalar ve top tekniğine dayalı pas çalışması yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.