TFSKD Şube Başkanı Özen, Çınarı ziyaret etti
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Özen, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanlığına yeniden seçilen Recep Çınarı ziyaret ederek hayırlı olsun temenn
Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Konya Şubesi Başkanı Ahmet Özen, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şube Başkanlığına yeniden seçilen Recep Çınar’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. 4. Olağan Genel Kurul’da, ikinci kez Futbol Saha Komiserleri Konya Şubesi başkanlığına getirilen Ahmet Özen, ziyarette, Konya’nın mutlaka sportif anlamda başarılı olmasını, bunun için de Konyalı spor adamları olarak ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini söyledi. Özen, basının sporun gelişmesinde en önemli aktörlerden birisi olduğuna dikkat çekerek, “Konya’da görev yapan spor gazetecileri ve spor yazarları işlerini en iyi yapmanın gayretini gösteriyorlar. İşlerinin kolay olmadığını, kar kış, yağmur çamur demeden maçlarda görev yapan bu arkadaşlarımızın ne kadar fedakar olduklarını biliyoruz. Bu vesileyle hem sizi hem de yeni yönetiminizi gönülden kutlar, Konya sporunun gelişmesi noktasında hayırlara vesile olmasını diliyorum.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.