Tepecikspor’da Serin istifa etti
TFF 2. Lig 2. Klasman Grubu’nda mücadele eden Tepecikspor’da, teknik direktör Mustafa Serin istifa etti.
Üç haftadır ardı ardına alınan yenilgilerden sonra istifa eden Mustafa Serin, yöneticilerle kulüp binasında vedalaştı. Tepecikspor’da bu saatten sonra başarılı olamayacağını dile getiren Serin, verimli olamayacağı için istifa ettiğini söyledi. Karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Mustafa Serin, Tepecikspor’un çok iyi kadrosu olduğunu, yeni gelecek hocanın takıma büyük bir hava getireceğine inandığını ifade etti. Takımı ligde bırakmayı amaçladığını, ancak bunun kısmet olmadığını belirten Mustafa Serin, “Uzun yıllar çalıştırdığım takımları iyi yerlere getirdim. Aynı başarıyı Tepecikspor’da gerçekleştiremediğim için üzgünüm” dedi. Yeşil-beyazlı ekipte hoca arayışları başlarken, yeni teknik direktörün isminin kısa bir sürede belli olacağı belirtildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.