Telekomspor tekvando takımı iddialı gitti
Büyük Erkekler Tekvando Şampiyonasında mücadele edecek olan Telekomspor Tekvando takımı Alanyaya iddialı gitti.
Tekvando Federasyon Başkanlığının 2010 yılı faaliyet programında yer alan Büyükler Bay-Bayan Tekvando Türkiye Şampiyonası 26- 31 Ocak 2010 tarihleri arasında Alanya Atatürk Spor salonunda yapılacak. Bu şampiyonada mücadele edecek olan Telekomspor Tekvando takımı 1 bayan, 9 erkek olmak üzere toplam on sporcu ile Alanya’ya iddialı gitti. Telekomspor kadrosunda yer alan sporcular ve kiloları söyle; Büşra Şerce( 49 kilo), Murat Aktaş (54 kilo), Eyüp Durmaz (58 kilo), Hüsnü Aslan ( 58 kilo) Ali Serçe ( 62 Kilo) H.Hüseyin Göktaş, (63 Kilo), İsmail Aykoç (63 kilo) , A.Kadir Güneş(63 kilo), Yasin Karakurt ( 63 kilo), Yılmaz Varlı (63 kilo) ve Muhammet Durukanlıcan( 87 kilo).
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.