Tayfun: İlk maçlar zor
Lige başlangıçların her zaman için zor ve bir o kadar da önemli olduğunu söyleyen Tayfun Türkmen, ilk yarının sonunda kazanarak bıraktıkları mücadelelerine Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını galibiyetle kapatarak aynı şekilde devam edeceklerini söyl
TARAFTAR DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR
Gaziantep Belediye maçının hafta içinde olması nedeniyle taraftarın ilgisini etkileyebileceğini de sözlerine ekleyen Tayfun Türkmen, "Ama Konyaspor taraftarı takımının ihtiyacı olan her zaman her yerde olmuştur. Taraftarımızın desteğinin bu maçta da yanımızda olacağına inanıyorum. Onları aynı zamanda maça da davet ediyorum. Bizim adımıza çok önemli bir maç olacak" derken, transfer yapan takımların illaki başarılı olacak diye bir kuralın olmadığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: "Bakıldığında ilk yarı hedeflerinin altında kalan takımların daha çok transfer yaptığını görüyoruz. Devre arasında yapılan transferlerin her zaman için artı getirmediği, bazen de olumsuz yönlerinin olduğunu geçmişe bakıldığında herkes görebilir. Transfer yapmadık ama bence ilk yarı sonunda görünen tabloda transfere ihtiyaç olmadığını söyleyebilirim. İhtiyaç olan mevkilere kendi içimizde çözümler üretilebilir diye düşünüyorum. İnşallah ilk yarıda olduğu gibi aynı uyum ve birlik-beraberlik içerisinde ikinci yarıya başlayacağız. Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.