Tavşanlı'nın Milli solbeki Sakıp Aytaç Konyaspor'da
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor'da yerli oyuncu arayışları sürerken, Tavşanlı Linyitspor'un solbeki ve Ümit Milli oyuncusu Sakıp Aytaç Konya'ya geldi.
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Torku Konyaspor'da yerli oyuncu arayışları sürerken, Tavşanlı Linyitspor'un solbeki ve Ümit Milli oyuncusu Sakıp Aytaç Konya'ya geldi. Daha önce Denizlispor'da da forma giyen 1991 doğumlu ve gelecek vaadeden genç futbolcunun Konya'ya geldiği ve Torku Konyaspor'lu yöneticilerle masaya oturduğu öğrenildi. Birçok kulübün de peşinde olduğu genç futbolcunun tercihinin ise büyük bir ihtimalle Torku Konyaspor olacağı gelen haberler arasında. merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.