Taşcı’dan Beytullah Çiçek’e ödül
12-13 Haziran 2010 tarihleri arasında Isparta'da düzenlenen 11. Uluslararası Isparta Gül, Halı, Kültür Ve Turizm Festivalinde düzenlenen açık hava kickbox şampiyonasında 63.5 kg'da 1.lik elde eden Beytullah Çicek’i makamında kabul eden Beyşehir Bele
Beyşehir Belediyespor Kickboks okulu antrenörü Ömer Sevinç’te Belediye Başkanı İzzet Taşcı’ya teşekkür ederek “Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu. Kendisi göreve geldiği günden bu yana spora ve sporcuya desteğini her fırsatta gösterdi. Bize verilen bu desteğin karşılığında ilçemize daha büyük başarılar getirmek için daha çok çalışacağız” şeklinde konuştu. Sevinç ayrıca turnuvada Ersin Zeybek isimli sporcunun da üçüncülük elde ettiğini sözlerine ekledi. Ziyaret sonrası Başkan Taşcı başarılı sporcu Beytullah Çiçek’e altın ve çeşitli hediyeler takdim etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.