Tarım-İşten Sarayönü Belediyeye atkı desteği
Tarım-İş sendikası Emirdağ maçı öncesinde 3. Lige ilk defa bu kadar yaklaşan Sarayönü Belediyespora atkı desteğinde bulundu
Tarım-İş sendikası Emirdağ maçı öncesinde 3. Lige ilk defa bu kadar yaklaşan Sarayönü Belediyespor’a atkı desteğinde bulundu. Tarım-İş Sendikası Konuklar Tarım İşletmesi İşyeri Temsilcisi Çetin Ulukavak’ın önerisiyle yaptırılan atkılar Tarım-İş Sendikası Genel Sekreteri Mustafa Çardakçı’nın kişisel çabalarıyla yaptırıldı. Önerilerinin geri çevrilmediğini kaydeden Sarayönü Belediyespor eski kalecilerinden Çetin Ulukavak, “Öncelikle bu desteğin sağlanmasında maddi-manevi desteğini esirgemeyen Genel Sekreterimiz Mustafa Çardakçı’ya teşekkür ediyoruz. Tribüne renk gelmesi amacıyla genel sekreterimize böyle bir öneriyle gittik. Bir dönemde Gözlü Tarım İşletmesi’nde görev yapan Sayın Mustafa Çardakçı bu önerimizi geri çevirmedi. Yaptırdığı bu atkıları dağıtılması için bize gönderdi. Bizler taraftar olarak bu takımın her zaman arkasındayız ve onlara inanıyoruz” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.