Taraftarlar takımı yalnız bırakmadı
Bank Asya 1.Ligin 12.haftasında deplasmanda oynanan Hacettepe maçında Cebeci İnönü Stadyumunda yerlerini alan 500e yakın taraftar, verdikleri destekle takım adına moral gücü olurken, çalan son düdüğün ardından alınan galibiyeti oyuncularla birlikte kutlad
Cebeci İnönü Stadyumu’nda oynanan Hacettepe-Konyaspor 12.hafta maçını izlemek üzere Konya’dan, Ankara’dan ve İzmir’den gelen yaklaşık 500 civarında bir taraftar topluluğu tribündeki yerlerini aldı. Karşılaşmanın başlamasıyla birlikte yeşil-beyazlı ekibe müthiş bir destek veren ve Cebeci İnönü Stadyumu’nu deplasman olmaktan çıkarıp oyunculara kendi sahalarında oynuyormuş hissi veren taraftarlar, tribünlerde renkli görüntüler oluştururken, 1-0 sona eren mücadelenin ardından alınan galibiyeti futbolcularla birlikte doyasıya kutladı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.