Taraftar takımını yalnız bırakmadı
Atiker Konyaspor taraftarı Başakşehir deplasmanında takımlarını yalnız bırakmadı
Atiker Konyasporlu taraftarı İstanbul’a çıkarma yaptı. Konya’dan otobüs, YHT ve hava yolu ile İstanbul’a giden çok sayıda yeşil-beyazlı taraftar, takımlarını zorlu Başakşehir deplasmanında yalnız bırakmadı. Konyaspor sevdalıları, maç boyu yaptıkları tezahüratlarla stadı inletirken,
yaptıkları görsel şovlarla da beğeni topladı. Karşılaşma sonunda ise yeşil-beyaz sevdalısı taraftarlar sahadan üzgün bir şekilde ayrıldı. Ev sahibi ekibin taraftarları maça çok fazla ilgi göstermezken, Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda büyük boşluklar gözlendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.