Talha Bayram Selçuklu’nun gururu
Selçuklu Belediyespor Kulübünün genç ve başarılı sporcuları arasında yer alan Talha Bayram Genç Milli Takımla birlikte Tayvan da yapılan olimpiyat seçmelerine katıldı
Selçuklu Belediyespor Kulübünün genç ve başarılı sporcuları arasında yer alan Talha Bayram Genç Milli Takımla birlikte Tayvan da yapılan olimpiyat seçmelerine katıldı .Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Selçuk Aksoy,"Kulüp olarak bir çok başarıya imza attığımız tekvando da yeni bir başarı daha kazandık. Bizleri böylesine gururlandıran ve mutluluk yaşatan sporcumuzu ve antrenörümüzü yürekten kutluyorum. Talha Bayram'ın olimpiyatlarda da aynı şekilde başarılı maçlar çıkararak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum." dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.