Taekwodo’da okullar kozlarını paylaştı
Okullararası Taekwondo Yıldız Kız Erkek İl Birinciliği Müsabakaları 01-02 Mart 2014 tarihlerinde yaklaşık 70 sporcunun katılımı ile Mevlana İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları 2014 yılı faaliyet programında yer alan Okullararası Taekwondo Yıldız Kız Erkek İl Birinciliği Müsabakaları 01-02 Mart 2014 tarihlerinde yaklaşık 70 sporcunun katılımı ile Mevlana İmam Hatip Ortaokulu Spor Salonunda yapıldı. Sporcu ailelerinin de yakında takip ettiği müsabakalar sonucunda dereceye giren isimler ise ödülleri protokol üyelerince takdim edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.