T. Konyaspor U-17 takımı şampiyon oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Coca Cola Gelişim Ligleri 2013-2014 Futbol Sezonu, U-17 Ligi Çukurova grubunda mücadele eden Torku Konyaspor bitime üç hafta kala şampiyonluğunu garantiledi.
Türkiye Futbol Federasyonu Coca Cola Gelişim Ligleri 2013-2014 Futbol Sezonu, U-17 Ligi Çukurova grubunda mücadele eden Torku Konyaspor bitime üç hafta kala şampiyonluğunu garantiledi. Toplam 27 maçlık maratonda başarılı bir sezon geçirerek mutlu sona ulaşan Torku Konyaspor’da keyifler yerinde. Konya Amatör Spor Kulüpleri de elde edilen başarıyı resmi internet sitesinden yaptığı; “Torku Konyaspor Kulübümüzün başta yönetim kurulunu, U-17 takımının teknik heyetini, sporcularını ve emeği geçen herkesi kutlar, başarılarının devamını dileriz” açıklaması ile tebrik etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.