Süper Grupta İhsaniye fırtınası
Amatör Küme Süper Grupta sezonun 2. yarısı dün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.
Amatör Küme Süper Grupta sezonun 2. yarısı dün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı. Sürpriz sonuçların alındığı ligde İhsaniye Gençlerbirliği’nin çıkışı devam etti. Siyah-beyazlı ekip 4’te 4 yaparak büyük bir çıkış yakaladığı Grupta 2. Yarının ilk maçında sahasında Çatalhüyük Çumra Belediyespor’u konuk etti. Siyah-beyazlı ekip rakibini 4-2 gibi farklı bir skorla yenerek puanını 22 yaptı. Grup lideri Selçukspor Bozkır deplasmanında 1-0 kaybederken, zirveyi yakından ilgilendiren maçta Karapınar Belediyespor, Ereğilspor’u 2-0 yenerek zirveye ortak oldu. Anadolu Derespor’un düşüşü ise bu hafta da devam etti. Anadolu Derespor küme düşme hattında bulunan Muhasebe Gençlerspor’a 2-1 yenildi. Muhasebe bu galibiyetle kümede kalma adına büyük bir avantaj yakaladı. Grupta Ilgınspor- Yeni Emirgazi Belediyespor maçı ertelenirken Beyşehir Belediyespor evinde Kadınhanı Belediyespor’u 2-1 yendi.
BURAK TAŞPINAR
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.