Sultanlar’da galibiyet hesapları
Sezonun ikinci etabına kendi saha ve seyircisi önünde Beşiktaş yenilgisi ile başlangıç yapan Ereğli Belediyespor, Cumartesi günü ligin güçlü ekiplerinden İller Bankası ile oynayacağı maça odaklandı.
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde sezonun ikinci yarısına evinde Beşiktaş mağlubiyeti ile başlangıç yapan temsilcimiz Ereğli Belediyespor’da gözler Cumartesi günü Ankara’da oynanacak İller Bankası karşılaşmasına çevrildi. Ligin 2. haftasında iç sahada oynanan maçta güçlü rakibine 3-1 mağlup olan Yeşil-Beyazlı ekip, rakibinden rövanşı almanın planlarını yapıyor. Antrenör Ata Onar yönetiminde zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren Yeşil-Beyazlılarda önemli bir eksik bildirildi. Başkent’ten puan ya da puanlarla dönmek isteyen temsilcimizde herhangi bir eksik bulunmuyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.