Sultanlar 1. devreyi moralli bitirmek istiyor
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele eden Ereğli Belediyespor, hafta sonunda oynayacağı Beylikdüzü maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenmanla sürdürecek.
Teknik ve taktik ağırlıklı idman gerçekleştirecek olan Yeşil-Beyazlılarda önemli bir eksiklik bulunmazken, hedef ilk yarının son karşılaşmasını kazanarak devre arasına moralli girmek.
Play-Off iddialarını sürdürmek için Beylikdüzü karşılaşmasını kazanmak zorunda olduklarını ifade eden Ereğli Belediyespor Antrenörü Ahmet Ata Onar, “Devre arasının son karşılaşmasını hafta sonunda Beylikdüzü ile yapacağız. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Takımda önemli bir eksiklik bulunmuyor. Play-Off iddiamızı sürdürmek için bu maçı kazanmamız gerekiyor. Taraftarlarımızın da desteği ile hedefimize ulaşacağız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.