Süleyman Zingir, Gençlerbirliği’nde
Konya Amatör Liglerinde mücadele eden Karabağ Gençlerbirliği Türk futboluna yeni yetenekler yetiştirmeye devam ediyor.
Konya Amatör Liglerinde mücadele eden Karabağ Gençlerbirliği Türk futboluna yeni yetenekler yetiştirmeye devam ediyor. Karabağ Gençlerbirliği Teknik Direktör’ü Niyazi Yıldırım’ın bulup yetiştirdiği yetenekler arasına bir yenisini ekledi. 2000 doğumlu olan stoper, Sağ ön, kanat ve libero mevkilerinde çok yönlü oynayabilen Süleyman Zingir Eskişehirspor, Altınorduspor ve Torku Konyaspor gündeminde yer almasına rağmen Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği altyapısına transfer oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.