Spor il temsilcileri Karamanda buluştu
Karamanda spor federasyonlarının il temsilcileri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün toplantısında bir araya geldi
Karaman’da spor federasyonlarının il temsilcileri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün toplantısında bir araya geldi. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu, Kemal Kaynaş Stadı’nda düzenlenen toplantıda, sporun hayatımızdaki önemi ve değerinin çok büyük olduğunu söyledi. Sağlıklı ve öz güvenli bireylerin yetişmesinde sporun en önemli etken olduğunu ifade eden Aydoğdu, şunları kaydetti: “Federasyon il temsilcilerimiz fahri olarak görev yapmakta olup, Karaman sporundaki emekleri tartışılmaz. Branşlarımızın daha sağlıklı, planlı ve projeli ilerleme kaydedebilmesi için her türlü çalışmayı beraber yapacağız. İl temsilcilerimizin sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek amacı ile böyle bir toplantı organize ettik. Burada dile getirilen problemleri en kısa sürede çözerek Karamanımızda, spor alt yapısının temellerini çok sağlam bir şekilde atmak istiyoruz.” Toplantıda söz alan Federasyon il temsilcileri ise branşları ile ilgili sıkıntılarını dile getirdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.