Sona kalan, dona kalır
Anadolu Selçukspor Başkanı ve ASKF Başkan Vekili Mehmet Günbaş, iftarda kendisine yer bulamadı
Konya’nın tüm taban birliklerini bir araya getiren iftar programının gerçekleştirilmesinde en büyük emekleri bulunan isimlerden birisi de Anadolu Selçukspor Başkanı ve ASKF Başkan Vekili Mehmet Günbaş Uzun saatler boyunca organizasyon ile yakından ilgilenen Günbaş, ezanın okunması sonrası ise kendisine yer bulamadı. Günbaş çareyi ise pilav kazanlarına yakın olmakta buldu.
NİHAT ERDOĞAN merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.