Son takım son haftaya kaldı
Amatör Küme Süper Grupta şampiyonun ve küme düşen ilk takım belli olurken küme düşecek diğer takım ise son hafta oynanacak maçlarla belli olacak.
Amatör Küme Süper Grupta şampiyonun ve küme düşen ilk takım belli olurken küme düşecek diğer takım ise son hafta oynanacak maçlarla belli olacak. Ligde 21. Hafta maçlarının sonuçları şu şekilde: Akşehir Bld.Kültürspor - Akşehir Endüstrispor: 2-2, Selçuklu Belediyespor - Kadınhanı Belediyespor: 2-0, Bozkır Gençlerbirliği – Ilgınspor: 2-1, Beyşehir Belediyespor-Selçukspor: 3-0, Muhasebe Gençler - Ereğlispor: 0-3, Kulu Belediyespor - Anadolu Derespor: 4 – 1
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.