Şok ayrılık!
Selçukspor'un teknik direktörü Bekir Mehtap, Selçukspor ile yollarını ayırdı
2015-2016 Konya Süper Amatör Ligin'de 2. Olan ve Play out oynamayı hak kazanan Selçukspor'un başarılı teknik adam Bekir Mehtap, Play out öncesi Selçukspor ile yollarını ayırdı. Ligde oynadığı 22 karşılaşmadan 17 galibiyet alırken 1 maçta berabere kaldı ve 4 kez sahadan mağlup ayrılarak lider İhsaniye Gençlerbirliğinin ardından 52 puan toplamasını bildi. 2015-2016 Sezonuna 22 yeni transferle merhaba diyen başarılı teknik adam Bekir Mehtap, ligin ilk maçlarında üst üste 9 kez kazanmasını bildi.
merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.