‘Siyasi görüşün dışındayız’
Türk Diyanet Vakıf-Sen Konya Şube Başkanı Atilla Ayhan, düzenlediği basın toplantısında 12 Eylül tarihinde yapılacak olan Referandum ile ülkenin ikiye bölündüğünü söyledi.
Tüm diyanet görevlilerin aynı hassasiyet içerisinde davranmaları gerektiğini de dile getiren Ayhan, “Hizmet kolumuzdaki diğer sendikaları da Diyanet İşleri Başkanlığının konumunu dikkate alarak duyarlı davranmaya davet ediyoruz. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak tüm yönetici ve üyelerimizin sağ duyusuna güvenerek, kişisel görüş ve iradelerine saygı çerçevesinde bu hassasiyete uymaya davet ediyoruz. Yapılacak Referandumun ülkemiz ve milletimiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Ayrıca bu gün başlayan ramazan ayının da ülkemize birlik ve huzur getirmesini temenni ederim” diye konuştu.
ALİ SAİT ÖGE
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.