Sivasspor’un deplasman karnesi zayıf
Atiker Konyaspor’un yarın sahasında karşılaşacağı Demir Grup Sivasspor deplasmanda başarısız bir grafik sergiliyor.
Kırmızı-beyazlı ekip bugüne kadar dış sahada 13 maça çıktı.Demir Grup Sivasspor bu 13 maçta sadece 3 galibiyet aldı. Kırmızı beyazlı ekip kalan 10 maçta ise 8 yenilgi 2 beraberlik aldı. Deplasman karnesi zayıf olan Kırmızı-beyazlı ekip rakiplerine 20 gol atarken kalesinde 29 gol gördü ve 11 puan topladı.
KONYASPOR 5 GALİBİYET ALDI
Atiker Konyaspor bu sezon evinde 13 karşılaşmaya çıktı. Yeşil-beyazlı ekip bu maçlarda 5 galibiyet 4 beraberlik 4 de yenilgi aldı. Atiker Konyaspor bu maçlarda rakiplerine 17 gol atarken kalesinde ise 14 gol gördü. İç sahada uzun süredir galip gelemeyen yeşil-beyazlı ekip bu karşılaşma ile birlikte galibiyet hasretini dindirmek istiyor. Atiker Konyaspor evinde son olarak ligin 19.haftasında oynadığı Antalyaspor maçından galibiyetle ayrılmıştı.
FERHAT TÜRKOĞLU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.