Sivasspor’da transfer çalışmaları hız kazandı
Sivasspor Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Oflaz, Önümüzdeki sezon Sivasa ve Sivaslılara layık bir takım kurmak için çaba gösteriyoruz dedi.
Oflaz, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Ses getiren transfer yerine, faydalı transferden yana olduklarını ifade eden Oflaz, “”Ses getiren transfer çok da önemli değil, önemli olan transfer edilen oyuncunun takıma faydalı olması. Geçmişte Sivasspor’da ses getiren transfer yoktu, ama şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. Bizim rotamız yine faydalı transferden yana” diye konuştu. Oflaz, şunları söyledi: “Hocamız transfer konusunda kulüp başkanımız sayın Mecnun Otyakmaz ile birlikte şu an çok mesai harcıyor. Hocamızın ve başkanımızın tüm mesaisi, eksik olan mevkilere transfer yapmak. Önümüzdeki sezon Sivas’a ve Sivaslılara layık bir takım kurmak için çaba gösteriyoruz. Bu konuda hem kulüp başkanımızın, hem hocamızın çok büyük gayretleri var. Önümüzdeki sezon, geçen sezon ki sıkıntıları yaşamayacak bir takım kurmak için çalışıyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.