Seydişehirli kızlar potada dikkat çekiyor
Seydişehir Ticaret Meslek Lisesi Genç Kızlar Basketbol Takımının başarısı dikkat çekiyor.
Takım, Atatürk Spor Salonu’nda başlayan, Seydişehir Liseler Arası Basketbol Turnuvası’nda ilk rakibi Enis Şanlıoğlu Lisesini baştan sona üstün götürdüğü mücadelede 69-61 yenerek turnuvanın favorisi olduğunu gösterdi. Okul müdürü Fatih Küçük, Beden Eğitimi Öğretmeni Uğur Yılmaz’ı ve genç basketbolcuları tek tek kutlayarak başarılarının devamını diledi. Ticaret Meslek Lisesi Kız Basketbol Takımına sponsorluk yapan, Ticaret Meslek Lisesinin eski mezunlarından Kuğu Mobilya’nın sahibi Mustafa Kasap da başarının sürekli desteklenmesi gerektiğini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.