Seydişehir’in şampiyonu Eti Alüminyum oldu
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Halı Saha Turnuvası Eti Alüminyum ile Ketenli Spor arasında oynanan final maçı ve sonrasında yapılan kupa töreniyle sona erdi.
Ömür Halı Sahada düzenlenen kupa törenine Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Çalık, Belediye meclis üyeleri Şaban Ayten, Hüseyin Kılınçkaya, Ramazan Türkoğlu, Mehmet Ünüvar, Muammer Bağcı ve turnuva tertip komitesinin yanı sıra çok sayıda sporsever katıldı. Seydişehir'de kamu kurum ve kuruluşlarıyla özel sektörden ve eğitim kurumlarından oluşan 45 takımdan yaklaşık 500 sporcuyu bir araya getiren ve halkın yoğun ilgi gösterdiği turnuva Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Halı Saha Turnuvası'nda şampiyonluğu kazanan Eti Alüminyum takımına şampiyonluk kupasını takdim etti .
Belediye Başkanı Mehmet Tutal burada yaptığı konuşmada;"Birliğin, beraberliğin, kardeşliğin aynı zamanda sağlıklı olmanın en önemli unsurlarından biri olan sporun Seydişehir'de gelişmesi için çalışacağız.Gençlerimizin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri adına sosyal ve sportif faaliyetleri arttırarak devam ettireceğiz.Turnuvaya katılan tüm sporculara,emeği geçen herkese ve turnuvaya ilgi gösteren hemşerilerimize teşekkür ederim" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.