Seydişehirgücü iddialı hazırlanıyor
Futbol 2. Amatör Küme B Grubu’ndaki ikinci sezonda play-off oynama hakkını elde eden Seydişehirgücü, eski günlerine dönebilmek için yoğun çaba harcıyor.
İddialı olduklarını belirten bordo-beyazlı takımın teknik koordinatörü Mevlüt Bican, “Matematiksel olarak 2. liği garantilediğimiz için son maça genç takım ağırlıklı bir kadro ile çıktık. Genç arkadaşlarımın istekli ve mücadeleci oyunu farklı bir skor ortaya çıkardı. Artık önümüzde oynayacağımız play-off maçlarına düşünüyoruz. Futbolcularıma 1 hafta izin verdim. Akabinde Haziran ortalarında oynanacak 1. küme play-off maçları için çalışmalarımıza başlayacağız” dedi. Kulüp Başkanı Yusuf Yalçın ise, “Yorucu bir sezon geçirdik ve grubumuzda ikinci olarak play off oynama hakkını elde ettik. Şimdi hedefimiz, 1. Küme’ye yükeslerek Seydişehir futbolunu eski günlerine döndürmek. Maddi sıkıntılara rağmen, gelinen nokta başarıdır” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.