Seydişehirde turnuva heyecanı
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1. halı Saha Turnuvası Kura çekimleri Belediye Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ve takım temsilcilerinin katıldığı toplantıda
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 1. halı Saha Turnuvası Kura çekimleri Belediye Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ve takım temsilcilerinin katıldığı toplantıda yapıldı. Seydişehir merkez ,köy ve kasabalardaki kamu,özel kurum kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinden 4 grup ve 24 takımın katıldığı turnuvanın fikstür çekimleri gerçekleştirildi. Buna göre ilk maç 2 Nisan 2011 Pazartesi Günü saat 18.00’de Kuaför Yakup Spor ile Taraşçı Spor maçı ile başlayacak.Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat Halı Saha Turnuvasının başlaması dolayısı ile yaptığı konuşmada: “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Seydişehir’in sosyal, spor, eğitim ve kültürel hayatına katkıda bulunmanın gayreti içerisindeyiz. Seydişehir Belediyesi olarak sporun gerektirdiği kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği bir ortamda birbirimizi daha iyi anlayacağımız ve tanıyacağımız düşüncesiyle 1. Halı Saha Turnuvası başlatmış bulunuyoruz. İlçemizin köy ve kasabalarındaki kamu, özel sektör kurum ve kuruluşlarının Turnuvaya göstermiş oldukları geniş katılım ve ilgi memnuniyet verici Turnuva sürecinin gençlerimizden en yaşlısına kadar Seydişehir’in birlik ve beraberliğine örnek olacak şekilde sürdürüleceğini temenni ediyoruz”dedi. Spor Servisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.