Seydişehirde halı saha turnuvası heyecanı sürüyor
Seydişehir Belediyesi tarafından İlçemizdeki sosyal ve sportif aktiviteleri artırıp, bu yolla tüm kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımız arasındaki kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişme
Seydişehir Belediyesi tarafından İlçemizdeki sosyal ve sportif aktiviteleri artırıp, bu yolla tüm kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımız arasındaki kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 1. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ilk hafta maçları geride kaldı. Seydişehir’deki resmi, özel pek çok kurum ve kuruluşun ilgi gösterdiği turnuvada maçlar centilmenlik çerçevesinde devam ediyor. İlçenin sportif hayatına da canlılık kazandıran maçlar yeni dostlukların kurulmasına ve birlik beraberlik ruhunun gelişmesine katkı sağlıyor. Takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlar da maçları büyük bir ilgi ve coşku ile takip etmeye devam ediyor. 1. Haftanın toplu sonuçları ise şu şekilde: Kuaför Yakup Spor 2-Taraşçı Spor 0, Jandarma Gücü 4-Uğur Sarraf 2, Kesecik Spor 2-Etibank Spor Maçı 2, Cam Bobinaj 1-Madenli Köyü 0, Nevzat Bey Düğün Salonu Spor 1-İlçe Milli Eğitim Spor 2, Seydişehir Baro Temsilciliği 0-Sakallıoğlu Mobilya1, Koç Kardeşler Gülpınar Giyim Spor 2–Merve Giyim Spor 0, Mega Star Spor 1-Doğan Ticaret Arçelik 3, Teiaş Spor 5– Sistem Dershanesi 4, Gönenç Mühendislik 10-Eminler Desamo 2, İhsan Tekin İ.Ö.O. 2–Seydişehir Belediyesi 1, A.V.M. Gençlik Spor 1–Oscar Kuaför Spor 4.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.