Seydişehirde futbol heyecanı devam ediyor
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve her yıl yapılması planlanan 1. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasına müracaatlar devam ediyor
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve her yıl yapılması planlanan “1. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası”na müracaatlar devam ediyor. İlçede sosyal ve sportif hayata canlılık getirmesi beklenen müsabakalara müracaatların 22 Mart tarihinde sona ereceği bildirildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “İlçemizdeki Sosyal ve Sportif aktiviteleri artırıp, bu yolla tüm kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımız arasındaki kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik bağlarının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 1. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’na katılacak vatandaşlar 22 Mart 2012 Perşembe Günü Saat 17.00’ye kadar Seydişehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne takımlarının isim listeleri ile başvurularını yapabilecekler. Müsabakaların kur’a çekimi ise 23 Mart 2012 Cuma Günü Saat 16.00’da Seydişehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak. Takımlardan katılım ücreti alınmayacak olup, turnuvanın tüm giderleri Seydişehir Belediye Başkanlığı tarafından karşılanacaktır. Turnuvaya bütün Kamu Kurum ve Kuruluşları, Köy, Kasaba, Sivil Toplum Kuruluşları ve özel sektör kuruluşları katılabilecektir.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.