Seydişehir Tofaş’ı uzatma setinde geçti
Erkekler Voleybol 2. Lig A Grubu 13. hafta maçında sahasında Seydişehir Belediyespor ligin güçlü takımı Tofaş 'ı 3-2 yenmeyi başardı.
Erkekler Voleybol 2. Lig A Grubu 13. hafta maçında sahasında Seydişehir Belediyespor ligin güçlü takımı Tofaş 'ı 3-2 yenmeyi başardı. Seydişehir Atatürk Spor Salonu'nda oynanan mücadeleye oldukça hızlı başlayan Seydişehir Belediyesi 23 dakika süren ilk seti 25-18 kazandı ve 1-0 öne geçti. İkinci sete iyi başlayan taraf yine Seydişehir Belediyesi oldu. Sarı-siyahlı ekip güçlü rakibi Tofaş karşısında ikinci seti de 25-23 kazanarak durumu 2-0'a getirdi. Üçüncü sete toparlanan rakip seti 25-20 kazanarak üçüncü setin sonunda maçın skorunu 2-1'e taşıdı. Dördüncü sete de moralli başlayan Tofaş bu seti 25-14 kazanarak durumu 2-2'ye getirdi ve maçı tie-break setine götürmeyi başardı. Büyük çekişmeye sahne olan final setinde Seydişehir Belediyesi Tofaş'ın hatalarını çok iyi değerlendirerek lehine kullandı ve saha değişimini 8-5 üstün geçti. Taraftarının da desteğini arkasına alan Seydişehir Belediyesi Bursa'nın iddialı takımı Tofaş'ı uzatma setinde 15-10 yenerek maçı 3-2 kazandı ve sahadan 2 puanla ayrılmayı başardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.