Seydişehir filede ikinci Lig’i istiyor
Geçtiğimiz sezon Aroma Voleybol 2. Ligi’ne yükselme play-off maçı oynama şansını son hafta yitiren 3. Lig temsilcimiz İncesu Köyü Muhtarlığı’nı devralan Seydişehir Belediyespor, yeni sezon için kolları sıvadı.
Tek düşüncelerinin 2. Lig’e yükselmek olduğunu belirten Genel Kaptan Orhan Özel, “Yeni bünyemize kattığımız voleybol takımı için her türlü fedakarlık yapılacaktır. Seydişehir halkı bu sporu seviyor ve büyük destek veriyor. Artık onların isteğine kulak verme zamanı. Seydişehir Belediyespor voleybol takımını birkaç iyi oyuncu ile takviye edip, şampiyonluğa oynayacağız. Çok büyük bütçelerle hareket eden rakiplerimiz var ama, bizim de inancımız var. Bu inancı maçlara yansıttığımız zaman, kimse kolay kolay bileğimizi bükemez. Bizim tek bir hedefimiz var, o da 2. Lig’e yükselmek. Sezonun başlamasına epey var, ancak biz transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takımı şampiyonluğa taşıyacak oyuncularla anlaşıp, bünyemize katacak ve ardından hazırlıklarımıza başlayacağız. Kimsenin şüphesi olmasın, hedefimize mutlaka ulaşacağız” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.