Seydişehir Belediyespor liderle farkı ikiye indirdi
Aroma Erkekler 3. Lig A Grubunda 10. haftada deplasmanda lider İzmir Çaybaşı Torbalıya kaybettiği maçın ardından çıkış yakalayan ve geçtiğimiz hafta kendi saha ve seyircisi önünde Evliya Çelebi Hast
Aroma Erkekler 3. Lig A Grubu’nda 10. haftada deplasmanda lider İzmir Çaybaşı Torbalı’ya kaybettiği maçın ardından çıkış yakalayan ve geçtiğimiz hafta kendi saha ve seyircisi önünde Evliya Çelebi Hastanesi’ni de 3-0 mağlup ederek üst üste 4. kez galip gelen temsilcimiz Seydişehir Belediyespor liderle arasındaki puan farkını ikiye indirirken, ikinci sıraya yerleşti. Sarı Siyahlılarda gözler, Pazar günü iç sahada oynanacak Korkuteli maçına çevrilmiş durumda. Zorlu maçın hazırlıklarına sürdüren temsilcimizde hedef mutlak galibiyet. Ligin ilerlemesiyle oyun kalitesini ve gücünü iyice ortaya koyan Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı üst üste kazandığı maçlarla ligde tüm hızıyla ilerlemeyi sürdürürken, dikkatleri de üstüne çekiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.