Seydişehir Belediyesi Korkuteline bileniyor
Aroma Voleybol 3. Lig A gurubunda mücadele veren Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Antalya Korkuteli maçının hazırlıklarını günde tek antrenmanla sürdürüyor
Aroma Voleybol 3. Lig A gurubunda mücadele veren Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Antalya Korkuteli maçının hazırlıklarını günde tek antrenmanla sürdürüyor. Seydişehir Kapalı Spor Salonunda teknik taktik ağırlıklı idman gerçekleştiren Sarı-Siyahlılarda önemli bir eksik bulunmazken, oyuncuların antrenmanlarda sergilediği performans teknik heyetin yüzünü güldürüyor. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Kütahya Evliya Çelebi Hastanesini 3-0 mağlup ederek grubunda 2.lik koltuğuna oturan temsilcimiz, bu hafta oynayacağı Korkuteli maçını da kazanarak şampiyonluk yarışını sürdürmek istiyor. Seydişehir Belediyespor Voleybol Şube sorumlusu Kudret Ekinci, Antalya’dan galibiyetle döneceklerini ifade etti. Zor bir karşılaşma olacağını kaydeden Ekinci” Lig’de başarılı maçlar çıkartıyoruz. Puan cetvelinde 2.sırada bulunuyoruz. Seydişehir Belediyespor olarak bu hafta oynayacağımız Antalya Korkuteli maçını kazanarak liderlik koltuğuna oturmak istiyoruz. Bu maçı da kazanacağımıza inancımız tam” diye konuştu.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.