Seydişehir Belediye Gaziantep'e takıldı
Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı ikinci yarının ilk maçı Gaziantep deplasmanında Şahinbey Belediyesi'ne 3-0 mağlup oldu
Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı ikinci yarının ilk maçı Gaziantep deplasmanında Şahinbey Belediyesi'ne 3-0 mağlup oldu. İlk yarı müsabakasında Şahinbey'i 3-1 yenen Seydişehir Belediyesi bu maçla rövanşı rakibine vermiş oldu. İyi başladığı maçta başa baş mücadelesini sürdüren Seydişehir Belediyesi Voleybol Takımı 23-25, 22-25, 18-25 'lik skorlarla maçı kaybetti. Gaziantep Şahinbey Spor Salonunda oynanan maçı Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat , Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte izleyerek takımı yalnız bırakmadı. Seydişehir Belediyesi bundan sonraki maçını Seydişehir Atatürk Spor Salonunda 20 Ocak 2013 Pazar Günü saat 14.00'de Ankara PTT ile oynayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.