Seydişehir Belediye 3. Grupta mücadele edecek
Aroma Erkekler Voleybol 3. Liginde mücadele eden temsilcimiz Seydişehir Belediyespor Aroma Erkekler 2. Lige yükselme final maçlarını 3. grupta yer aldı
Aroma Erkekler Voleybol 3. Liginde mücadele eden temsilcimiz Seydişehir Belediyespor Aroma Erkekler 2. Lig’e yükselme final maçlarını 3. grupta yer aldı. Temsilcimiz 17-19 Nisan tarihlerinde Mersin’de terleyecek. Bayan Final maçları 9-10-11 Nisan tarihleri arasında Ankara ve Aksaray’da, Erkekler ise 17-18-19 Nisan tarihleri arasında Ankara ve Mersin’de oynanacak. 2.Lig’e yükselme maçlarında mücadele edecek olan Seydişehir Belediyespor ise 3. grupta yer aldı. Temsilcimizin grubunda Kahramanmaraş Belediyespor, Ankara PTT ve Antalya Korkuteli Gençlik takımları yer alıyor. 2.Lig’e yükselme maçları tarihleri ve grupları ise şu şekilde Bayan Final Tarihleri: 9-10-11 Nisan 2012 Grup I (Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu): İzmir Işıkkent, Sakarya Yeni Hendek, Adana Gökyüzü, İst. Koç İ.Ö.O, Grup II (Aksaray): İst. Maltepe Yalı, Ankara Kazan Bld., İzmir Karşıyaka Voleybol, Elazığ DSİ, Grup III (Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu): Mersin Tarsus Bld., Balıkesir Bld., Bartın Polisgücü, Antalya B.Şehir Bld., Erkek Final Tarihleri: 17-18-19 Nisan 2012 Grup I (Ankara Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu): İzmir Çaybaşı Torbalı, İst. Çevregücü, MArdin Kızıltepe Bld., Karabük KArdemir Spor, Grup II : Ankara Diyanet Gençlik, Malatya Bld. Esenlik, İzmir Konak Bld., Batman Petrolspor, Grup III (Mersin): Kahramanmaraş Bld., Konya Seydişehir Bld., Ankara PTT, Antalya Korkuteli Gençlik (TVF) SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.