Serkan Abaz Çankırsıpor İle anlaştı
Geçtiğimiz yıl Konya anadolu Selçukluspor forması giyen ve devre arasında takımdan ayrılarak Kızılcabölükspor ile anlaşan Serkan Abaz yeni sezonda 2. Lig’e veda eden Çankırspor’da forma giyecek
Geçtiğimiz yıl Konya anadolu Selçukluspor forması giyen ve devre arasında takımdan ayrılarak Kızılcabölükspor ile anlaşan Serkan Abaz yeni sezonda 2. Lig’e veda eden Çankırspor’da forma giyecek. Çankırspor yeni sezonda iyi bir ekip kurup yeniden 2. Lig2e dönmenin planlarını yapıyor. İç Anadolu ekibi geçtiğimiz yıl anadolu Selçukluspor ile aynı grupta mücadele ediyordu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.