Serbay: Boludan galibiyetle döneriz
Kartalın genç futbolcusu Serbay Yağız, ilk 2 iddialarını devam ettirme adına deplasmanda oynayacakları Boluspor maçının büyük önem taşıdığını açıkladı
Kartal’ın genç futbolcusu Serbay Yağız, ilk 2 iddialarını devam ettirme adına deplasmanda oynayacakları Boluspor maçının büyük önem taşıdığını açıkladı. Serbay, zor deplasmandan galibiyetle dönmeyi çok istediklerini ve bunu başaracak güce sahip olduklarını, TFF 1.Lig'in son haftalarına girildikçe hem altta hem de zirvede mücadelenin kızıştığını belirtti ve açıklamasına şöyle devam etti. "Sahamızda Giresunspor karşısında alınan beraberliği artık unutmak zorundayız. Çünkü önümüzde güçlü takımlarla oynayacağımız zorlu maçlar var. Bizim hedefimiz belli. Bu hedef doğrultusunda mücadelemizi son düdüğe kadar bırakmayacağız. Maçlarımızı kazanarak sonucu bekleyeceğiz. Ama şunu belirtmeliyim ki bu takım gerçekten Süper Lig'i hak ediyor. Boluspor ile oynayacağımız maçı kazanırsak bu yolda önemli bir engeli daha kayıpsız geçmiş ve avantaj elde etmiş olacağız. Sahadan istediğimiz sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.