Selçuk’ta hareketlilik
Geçtiğimiz sezon BEKO Basketbol liginin eşiğinden dönen Torku Selçuk Üniversitesi yeni sezonda iddialı bir yönetim oluşturabilmek ve güçlü bir kadro kurabilmek için çalışmalarına başlıyor
Uzun süredir sessizliğini koruyan Torku Selçuk Üniversitesinden yeni sezon için hazırlıklara başlanacağı açıklaması geldi. Konya da basketbol sporunun marka ismi Torku Selçuk Üniversitesi yeni sezon için çalışmalarına başlıyor. Kulüp Başkanı ve Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Kürşat Turgut kulübün geleceği için bir süreden bu yana sürdürülen temasların sonuna gelindiğini müjdeledi. Başkan Prof. Turgut yeni sezon için harekete geçmelerinde kendilerine en büyük maddi ve manevi desteği veren Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Süleyman Okudan ile Anadolu Birlik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Konuk a teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.