Selçuklu'da kayıp hafta
Selçuklu Belediyespor basketbol ve hentbol takımları deplasmanda oynadığı karşılaşmaları kaybetti.
Basketbol 3. Ligi E grubunda mücadele eden Selçuklu Belediyespor deplasmanda Düzce Belediyespor’a konuk oldu. Mavi-beyazlı ekip son sıradaki rakibine 70-65 yenildi. Selçuklu Belediyespor aldığı bu yenilgi ile haftayı 10 puanla 4. sırada tamamladı. Mavi-beyazlı ekip oynadığı 7. maçta ise 4 yenilgisini aldı. Hentbol 1. Liginde mücadele eden Selçuklu Belediyespor sezonun 20. hafta maçında deplasmanda Trabzon Akçaabat Tütünspor’a 32-29 yenildi. Mavi-beyazlı ekip aldığı bu yenilgi ile haftayı 28 puanla 3. sırada tamamladı. Selçuklu Belediyespor hentbol takımı ligde oynadığı 19 maçta 13 galibiyet, 2 beraberlik 4 yenilgi aldı. Mavi-beyazlı ekip sezonun 21. hafta maçında sahasında Sakarya Büyükşehir Belediyespor’u konuk edecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.