Selçuklu Belediyespor İstanbul Cent karşısında
Türkiye Hentbol 1.Ligi A Klasman grubunda mücadele veren Selçuklu Belediyespor bugün 13.00te deplasmanda İstanbul Cent Koleji ile karşı karşıya gelecek
Türkiye Hentbol 1.Ligi A Klasman grubunda mücadele veren Selçuklu Belediyespor bugün 13.00’te deplasmanda İstanbul Cent Koleji ile karşı karşıya gelecek. Bu zorlu maçın hazırlıklarını tamamlayan Mavi-Beyazlılarda önemli bir eksik bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Rize Karadenizspor’u mağlup eden Selçuklu Belediyespor bu çıkışını İstanbul karşısında da sürdürmek istiyor. Her iki takım içinde zor bir mücadele olacağını ifade eden Selçuklu Belediyespor Antrenörü Hasan Bakar” Rakibimizden çekinmiyoruz. Her iki takım içinde zor bir mücadele olacak. Selçuklu Belediyespor olarak iyi oyun oynayıp maçı kazanacağız” dedi.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.