Selçuklu Belediyesi İzmiri yenmek istiyor
Türkiye Erkekler Basketbol 3. Liginde grup maçlarını 4.sırada tamamlayarak Play-Offlara gitmeyi hak kazanan Selçuklu Belediyespor, Pazar günü oynayacağı İzmir Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlı
Türkiye Erkekler Basketbol 3. Ligi’nde grup maçlarını 4.sırada tamamlayarak Play-Offlar’a gitmeyi hak kazanan Selçuklu Belediyespor, Pazar günü oynayacağı İzmir Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını antrenör Recep Albay nezaretinde sürdürüyor. Mavi-Beyazlılar da önemli bir eksik bulunmazken, oyuncuların morallerinin yüksek olduğu kaydedildi. Play-Off’lar’a iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ifade eden Selçuklu Belediyespor Antrenörü Recep Albay” Zor bir maç olacak. Hazırlıklarımızı tamamladık. Takım olarak moralimiz yüksek. Hedefimiz rakibimiz karşısında iyi bir oyun sergileyerek maçı kazanmak” diye konuştu.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.