Selçuklu Belediyeli judocular yıldızlaştı
Selçuklu Belediyesi Yıldız Judo takımı geçtiğimiz hafta sonu Aydın Kuşadası'nda Yıldızlar Türkiye Finallerinde mücadele etti.
Selçuklu Belediyesi Yıldız Judo takımı geçtiğimiz hafta sonu Aydın Kuşadası'nda Yıldızlar Türkiye Finallerinde mücadele etti. 3-5 Nisan tarihleri arasında düzenlenen finallerde mavi beyazlı judocular iki beşincilik, iki üçüncülük ve bir de ikincilik elde etti. Finallerde Konyalı sporcular takım halinde birinci sıraya yerleşti.Selçuklu Belediyesi takımından 38 kg Osman Beder 5., 46 kg da Abdullah Karaca 5., 60 kg Bayram Kandemir 3., 73 kg Hasan Şimşek 2. ve +73 kg Mehmet Can Talay 3. oldu. Anadolu Yıldızlar ligi 2020 olimpiyatları hazırlıkları olarak yapılan finallerin faydalı olduğuna inanan federasyon yetkilileri olimpiyatlar öncesi sporcuların en iyi şekilde hazırlandığına ve tecrübe kazandığına dikkat çektiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.