Selçuklu Belediye’den altın ödülü
Selçuklu Belediyesi başarılı sporcuları altınla ödüllendirdi. Hazırlanan ödül yönetmeliğine göre ulusal ve uluslar arası derece elde eden sporcuların ödüllendirilmesi, gençleri spora teşvik etmenin yanı sıra sporcuları da motive ediyor.
Kendi dallarında derece elde eden sporcular ve antrenörlerinin katıldığı ödül töreninde konuşan Selçuklu Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz, “Selçuklu Belediyespor olarak faaliyet gösterdiğimiz her branşta sporcularımız birincilik için ter döküyor. Başarılı sporcuları ödüllendirerek, altyapıdan bulunan sporcuların çalışma azmini artırıyor ve gençleri spor yapmaya teşvik ediyoruz. Spora ve sporcularımıza destek veren Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Belediye Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.