Selçuklu Adana’yı eli boş göndermek istiyor
Türkiye Erkekler Hentbol 1. Ligi A Grubunda mücadele veren Selçuklu Belediyespor, Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Adana Genç İş Adamları maçının hazırlıklarını bugün yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
Adana Genç İş Adamları karşılaşmasını kazanarak moral bulmak istediklerini ifade eden Hentbol İl Temsilcisi ve Selçuklu Belediyespor Hentbol Takımı antrenörü Hasan Bakar, “Geçtiğimiz hafta lider Mersin Yenişehir Belediyespor karşısında beklenmedik bir yenilgi almıştık. Bu maçı unuttuk ve bu mağlubiyeti bu hafta telafi etmek istiyoruz. Takımda moraller yüksek. Salon ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde kullanırsak, maçı kazanacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.