Selçuk Üniversitesi Vestel’i yenmek istiyor
Türkiye 2. Erkekler Basketbol Ligi A grubunda mücadele veren Selçuk Üniversitesi hafta sonunda deplasmanda karşılaşacağı Vestel maçının hazırlıklarını Antrenör İsmail Beleş, nezaretinde günde çift antrenman yaparak sürdürüyor.
Sabahları kondisyon ağırlık idman yapan temsilcimiz öğleden sonra ise teknik, taktik ve topla çalışıyor. Geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Pertevniyal’ı mağlup ederek önemli bir galibiyet alan Selçuk Üniversitesi ligin ilk yarısının son maçını da kazanarak galibiyet serisini sürdürmek istiyor. Üst üste alınan galibiyetlerle Beko Basketbol Ligi’ne her geçen hafta yaklaştıklarını ifade eden Selçuk Üniversitesi Antrenörü İsmail Beleş,” Lig’de birbirinden zorlu maçlar oynadık ve şu anda Beko Basketbol Ligi hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Geçen hafta kendi sahamızda Pertevniyal’ı mağlup ederek 4’te 4 yaptık. Bu hafta ise deplasmanda Vestel ile karşılaşacağız. Zor bir karşılaşma olacak. Rakibimizden çekinmiyoruz. Vestel’i kendi sahasında yenerek galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Bunu da başaracak güce ve kadroya sahibiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.