Selçuk turnuvaya iyi başladı
TB2L de ki temsilcimiz Selçuk Üniversitesi 4 takımın katıldığı Ankara Turnuvasının ilk maçında Genç Telekom ile karşılaştı ve baştan sona üstün oynadığı zorlu maçı 70-66 kazanarak moral buldu.
Orman Spor salonunda oynanan maçta sarı-mavili temsilcimizde sakatlıkları nedeni ile kaptan İbrahim Öztürk, Volkan Ertetik ve Çağlar Baştoklu takımdaki yerlerini alamadılar. Bu önemli eksikliklere rağmen oyuncular genç ama güçlü rakibi karşısında baştan sona oyun disiplinden kopmayarak istekli oyununu galibiyetle taçlandırmayı bildi. Yeni sezon hazırlıklarını oynadığı özel maçlarla sürdüren sarı-mavili ekip ilk galibiyetini Genç Telokomspor’a karşı aldı. Kendi sahasında oynadığı iki Uşak Belediyespor maçını da kaybeden Selçuk Üniversitespor başkentte katıldığı turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.