Selçuk Manisa seferinde
Aldığı galibiyetlerle iyi bir çıkış yakalayan Üniversitespor, Manisa deplasmanında 5te 5 yaparak ilk yarıyı moralli bitirmek istiyor. Dün Manisaya giden Sarı-Mavililerde önemli bir eksiğin yok
Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi A Grubu’nda mücadele eden temsilcimiz Selçuk Üniversitesi, ilk yarının son haftasına dahil yarın deplasmanda oynayacağı Vestel maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sonlandırdı ve gece yarısı Manisa’ya gitti. Ligde Üst üste alınan 4 galibiyetle moral kazanan Selçuk Üniversitesi, bu çıkışını Manisa deplasmanında da sürdürmek ve güçlü rakibi deplasmanda yenerek 5’te 5 hedefine ulaşmak istiyor. S Sarı-Mavili ekipte eksik bulunmazken, yönetim tam kadro maça çıkarma yapma kararı aldı. Bu arada iki otobüs taraftar da Manisa’ya gidiyor.
Öte yandanVestel maçına tam kadro gitme kararı alan yöneticiler, toplu halde maça gidecek. Vestel maçının zor geçeceğini belirten Selçuk Üniversitesi Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kamanlı ise “Manisa Vestel, evinde oynadığı 4 maçta sadece Trabzonspor’a yenildi. O maçta da çok iyi bir oyun sergilediler ve 3 sayı farkla mağlup oldular. Buna karşın biz de son iki deplasman maçını kazandık. Son haftalardaki mücadeleci oyunumuzu sahaya yansıtırsak kazanan taraf oluruz” diye konuştu.
Türkiye Basketbol İkinci Ligi'nde 11.hafta programı şöyle:
Cuma 14:30 Gelişim Koleji-Trabzonspor Basketbol (Gelişim Koleji Spor Salonu), 16:00 T.E.Dağcılık-Yeşilyurt (Abdi İpekçi Spor Salonu) Cumartesi 14:00 Pertevniyal-İstanbul Bş.Bld (Ahmet Cömert Spor Salonu), 14:30 Erçelik Pamukkale Üniversitesi-Akçakoca Poyraz (Dokuzkavaklar Hasan Güngör Spor Salonu), 15:00 Vestel-Selçuk Üniversitesi (Atatürk Spor Salonu), 15:00 İTÜ-Genç Telekom (İTÜ Ayazağa Kampüsü), 15:00 Optimum TED Ankara Kolejliler-FMV Işık (TOBB), 15:30 Ormanspor-Beykoz (M.Sait Zarifoğlu Spor Salonu) 16:00 Uşak Belediyesi-Olin (Atatürk Spor Salonu), 16:00 Yeni Nesil-Hacettepe Üniversitesi (Recep Şahin Göktürk Spor Salonu), 18:00 Akhisar Belediyesi-Genç Banvitliler (Akhisar Spor Salonu), 27 Aralık Pazar 16:00 Düzce Gençlik-Final Spor (18 Temmuz Spor Salonu)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.