Selçuk galibiyet istiyor
Yakaladığı çıkışla tüm dikkatleri üzerine çeken ve moral bulan Üniversitespor Pertevniyal maçının hazırlıkları sürdürüyor. Sarı-mavililerin tek hedefi galibiyet serisini devam ettirmek
Türkiye 2. Erkekler Basketbol Ligi A Grubu’nda mücadele veren temsilcimiz Selçuk Üniversitesi’nde Pertevniyal maçının hazırlıkları Antrenör İsmail Beleş nezaretinde sürüyor. Sabahları kondisyon ağırlıklı idman yapan Sarı-Mavililer, öğleden sonra ise teknik taktik çalışması yapıyor. Temsilcimizde babaannesi vefat ettiği için izinli olan Murat Yolcu dışında eksik bulunmuyor. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Gelişim Koleji’ni mağlup ederek büyük moral bulan ve üst üste 3. maçını kazanan Selçuk Üniversitesi, Pertevniyal karşılaşmasını da kazanarak hedefine bir adım daha yaklaşmak istiyor.
Konyalı basketbol severleri bu karşılaşmaya beklediklerini ifade eden Selçuk Üniversitesi Kulüp Başkanı Prof. Dr. Kürşat Turgut ise “Beko Basketbol Ligi’ne yükselme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu hafta kendi sahamızda zor bir maç daha oynayacağız. Güçlü bir ekip ve kadrosunda çok iyi oyuncular bulunuyor ancak bizde iyi bir ekibiz. Cumartesi günü tüm Konyalı sporseverleri bu maça bekliyoruz. Onların verecekleri manevi destek ile rakibimizi yenerek hedefimiz doğrultusunda bir engeli daha aşmak istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.