Şekerspor’da 1 puan tesellisi
TFF 2. Lig 2. grupta mücadele eden Konya Şekersporda Alanyaspor deplasmanından alınan 1 puanın sevinci yaşanıyor.
Yeşil-beyazlı ekibin teknik direktörü Mehmet Altıparmak, deplasmanda alınan bir puanın kendileri için çok değerli olduğunu söyledi. Altıparmak, yaptığı açıklamada, Alanya deplasmanında istedikleri oyunu ve mücadele anlayışını sahaya yansıtarak, maç boyunca çok sayıda gol pozisyonu bulduklarını belirtti. Özellikle mücadelenin ilk 70 dakikasında rakibe göre çok üstün bir performans sergilediklerini ifade eden Altıparmak, “10’a yakın net gol pozisyonu fırsatını değerlendiremedik. Gol yollarında günümüzde değildik. Farklı kazanabileceğimiz maçı son dakikada bulduğumuz golle beraberlikle tamamladık. Galibiyeti kaçıran taraf olmamıza rağmen, bizim için çok önemli olan 1 puanı aldık” dedi. Altıparmak, kazanmak için her şeyi yaptıklarını anlatarak, Alanya maçındaki kazanma hırsı ve üst düzey mücadelenin ilerleyen haftalar için kendilerini umutlandırdığını ve play-off’lara kalabilmek için son düdüğe kadar mücadele edeceklerini sözlerine ekledi.
TFF 2.Lig 2. grupta oynanan 13. hafta maçlarında şu sonuçlar alındı: Fethiyespor 2-1 İstanbulspor A.Ş., Eyüpspor 2-1 Sarıyer, Denizli Belediyespor 1-1 Akhisar Belediye Gençlik, Alanyaspor 2-2 Konya Şekerspor, Turgutluspor 2-1 Göztepe A.Ş.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.